چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
کد خبر: ۴۸۸۰۱
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش در نخستین جلسه کمیته نظارت بر خدمات نوروزی 1400 بر نظارت های حداکثری؛ رعایت ضوابط بهداشتی و کنترل نرخ های ارائه خدمات در کیش تاکید کرد
تیتر20 -  جلسه کمیته نظارت بر خدمات نوروزی 1400 با محوریت " کاهش زمان رسیدگی به شکایت ثبت شده، تامین سوخت و ارسال اقلام غذایی توسط خودروهای سنگین، ذخیره سازی مواد غذایی، ارائه خدمات فنی برای تردد خودروهای سواری، فعال بودن نانوایی ها، پاسخگویی به شکایات به صورت 24 ساعته و فراهم شدن کمپ های نوروزی" با حضور داریوش سلیمی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش و رئیس کمیته نظارت بر خدمات نوروزی برگزار شد.

سلیمی با بیان این که سال گذشته فعالیت های گردشگری بر اثر شیوع بیماری کرونا متوقف شده بود اظهار داشت: ایجاد تعامل میان سازمان منطقه آزاد کیش، دستگاه های اجرایی و ساکنان این منطقه در خصوص فرهنگ سازی رعایت ضوابط بهداشتی؛ جزیره کیش را به عنوان منطقه ای پیشرو در مقابله با بیماری کرونا در سطح کشور مطرح کرده است.

وی تصریح کرد: با توجه به این که اکثر مناطق گردشگری دنیا چندان رونقی از نظر سفرهای گردشگران ندارند، اما جزیره کیش نوروز زود هنگامی را در این منطقه تجربه خواهد کرد.

رئیس کمیته نظارت بر خدمات نوروزی 1400 با اشاره به این که در شرایط موجود، شمار زیادی از مسافران مقصد گردشگری خود را جزیره کیش انتخاب می کنند افزود: با رعایت دقیق ضوابط بهداشتی و نظارت های حداکثری، توانستیم به یک وضعیت مطلوبی برسیم و برند جزیره کیش را حفظ کنیم.

داریوش سلیمی نظارت بر نرخ های ارائه خدمات به گردشگران را از وظایف مهم کارگروه های نظارتی سازمان در ایام نوروز برشمرد و گفت: پاسخ به تقاضا و نگرانی های مردم توسط کمیته های نظارتی سازمان منطقه آزاد کیش می تواند احساس اطمینان، امنیت و آرامش مسافران را افزایش دهد./ایلنا


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: