پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران    *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *    پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران     *     پایگاه خبری تیتر20 ؛ رسانه بنگاه های اقتصادی ایران      
۰۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۲
تحولی بزرگ در روش پرداخت حقوق کارکنان
"حسابو" پلتفرم پرداخت روزانه حقوق است که این امکان را برای کارمندان فراهم می‌کند که به صورت روزانه یا هفتگی حقوق خود را دریافت کنند.
کد خبر: ۶۴۴۵۲
مساعده میخوای برو سراغ "حسابو"!
تیتر20 - پس از جنگ جهانی دوم به دلیل مشکلات مالی کسب و کارها پرداخت ماهانه حقوق توسط کارفرماها به یک روال تبدیل شد و به همه جا نیز سرایت کرد. این در حالی است که به دلیل شرایط اقتصادی و هزینه های غیر قابل پیش بینی برای افراد و فراگیر شدن فرهنگ دریافت مساعده با مشقت فراوان برای پرسنل شرکت ها این نیاز احساس شد که این حق برای کارکنان یک سازمان ایجاد شود تا بتوانند حقوق خود را روزانه و یا در مواقع ضروری به صورت آنی و با کمترین دردسر دریافت کنند.

با این نگرش پلتفرم "حسابو" متولد شد و با هدف یک معامله دو سر برد برای کارفرماها و کارمندان از ابتدای امسال فعالیت خود را آغاز کرد و در همین مدت کوتاه هم توانست دستاوردهای خوبی بدست آورد و عاملی شد تا هزاران نفر با استفاده از این پلتفرم امکان دسترسی به حقوق خود را در هر لحظه داشته باشند.

در همین راستا صبح امروز آرین نوربخش مدیرعامل حسابو در مجموعه بسیار زیبای خانه کار و دیدار کارمان میزبان خبرنگاران شد تا علاوه بر معرفی این پلتفرم قابلیت های منحصر به فرد آن را نیزبازگو نماید.

نوربخش در معرفی این پلتفرم گفت : "حسابو" پلتفرم پرداخت روزانه حقوق است که این امکان را برای کارمندان فراهم می‌کند که به صورت روزانه یا هفتگی حقوق خود را دریافت کنند ودر تلاش هستیم تا ازطریق پرداخت روزانه حقوق بهره وری در شرکت ها افزایش یابد .

او با اشاره به استقبال کاربران از این پلتفرم گفت: بررسی‌ها نشان می‌داد در شرایط تورمی و با حقوق پایین کارمندان، اغلب کارکنان در شرایط بحران، پس‌انداز و آمادگی خاصی برای شرایط بحرانی ندارند و به محض مواجه با شرایط سخت مالی ،مجبور به قرض یا مساعده می‌شوند و حسابو دقیقا در همین نقطه کارگشا بوده است.

نوربخش افزود:  روال پرداخت مساعده در بسیاری از شرکت‌ها غرور و عزت نفس کارمندان را تحت شعاع قرار می‌دهد و حتی برخی شرکت‌ها با آن موافقت نمی‌کنند. در صورتی که حسابو با هدف سلامت مالی و افزایش بهره‌وری نیروی کار راه‌اندازی شده است.
مساعده میخوای برو سراغ "حسابو"!
در ادامه این نشست ، سعید جعفری، مدیرفروش پلتفرم حسابو، با اشاره به اینکه حسابو برای اولین‌بار در ایران راه‌اندازی شده است و نیاز به فرهنگسازی دارد، اظهار داشت: ما از منابع مالی خود حقوق روزانه کارمندان را پرداخت می‌کنیم و در انتهای ماه از شرکت‌های طرف قراردادمان بودجه پرداخت شده را دریافت می‌کنیم و بر این اساس  کارمندان می‌توانند و در هر روز از ماه بخشی از حقوق خود را دریافت کند و در صورت مواجه با بحران به جای درخواست از افراد دیگر از حق و حقوق خود استفاده کنند.

جعفری با اشاره به اینکه حسابو وام نیست و کاملا نقدی است گفت: ما در حسابو از فین‌تک صحبت می‌کنیم نه از لندتک.ما در واقع فناوری منابع انسانی هستیم و فعالیت ما یک فعالیت جدید در کشور است. طبیعی است که تغییر فرهنگ زمان می‌برد و ما می‌خواهیم فرهنگ دریافت حقوق را عوض کنیم، چون ابزار بهره‌وری و انگیزه به این شکل بیشتر می‌شود. مثل بیمه تکمیلی که در کنار بیمه قرار گرفت و حالا به شدت  کاربردی شده است ما برنامه آینده حسابو را هم اینطور ارزیابی می‌کنیم.برنامه آینده ما این است تا پنج سال آینده همه از خدمات ما استفاده کنند و متوجه تغییرات فرهنگی و مزیت آن شوند.

جعفری در بیان مزایای استفاده از حسابو برای کارفرماها با اشاره به اینکه حفظ پرسنل کار آزموده اکنون به امر مهمی تبدیل شده است تصریح کرد: در حال حاضر کارفرماهایی که حقوق کارمندان خود را سر ماه پرداخت می‌کنند جزو کارفرماهای محبوب محسوب می‌شوند و در کنار آن "حسابو" یک مزیت رقابتی دیگر برای چنین کسب و کارهایی تلقی می‌شود و به محبوب شدن برندها کمک می‌‌کند.

به گفته مدیران حسابو استفاده از خدمات این پلتفرم اختیاری است و هر کارفرمایی در صورت نیاز می‌تواند آن را برای کارمندانش فعال کند. استفاده از حسابو در شرایط خاص به شدت می‌تواند به کارمندان کمک کند و رضایت خاطر بیشتری را برای آنان ایجاد کند. 


ارسال نظرات
موضوعات روز