جمعه ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۸
کد خبر: ۲۰۷۴
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۲
باگرانترین ملک ها درتهران آشنا شوید/خانه ای با باند اختصاصی هلی کوپتر ودر وپنجره ضد گلوله درزعفرانیه!

تیتر20 - مرکز آمار طی گزارشی اعلام کرده‌است در بهار1394گران‌ترین خانه در تهران به قیمت متری 24 میلیون تومان معامله شده‌است. اما طبق اطلاعات درج شده در سایت اسکانو ، وب‌سایت جستجوی هوشمند ملک در حال حاضر خانه‌هایی با قیمت بسیار بیشتر در تهران معامله می‌شوند.

 

یکی از گران‌ترین آپارتمان‌های تهران که آگهی فروش آن در سایت اسکانو ثبت شده در زعفرانیه قرار دارد و دارای ویژگی‌های خاصی است. این آپارتمان که بیش از هزار متر وسعت دارد، حدودا متری 32 میلیون تومان به فروش می‌رسد و دارای یک باند اختصاصی هلیکوپتر است. این ساختمان ویژه 11 طبقه دارای استخر در پشت‌بام، در و پنجره ضد گلوله، 50 پارکینگ مهمان، و 3000متر جاده تندرستی است. درضمن این ساختمان در برابر 9 ریشتر زلزله مقاوم است. در حال حاضر طبقه نهم این آپارتمان که دارای 6 اتاق خواب است به قیمت 35 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

 


اما این تنها آپارتمان گران‌قیمت اسکانو نیست، یک آپارتمان 680 متری سوپرلوکس که در فرمانیه واقع شده و هر مترمربع آن بیش از 33 میلیون تومان قیمت دارد، یکی دیگر از گران‌ترین آپارتمان‌های تهران است. این آپارتمان در طبقه چهاردهم یک برج قرار دارد و پنج اتاق خواب دارد و علاوه بر استخر، سونا، و جکوزی، دارای سالن ورزشی و روف گاردن و لابی مجلل است.


یکی دیگر از آپارتمان‌های گران‌قیمت تهران که آگهی فروش آن در فضای آنلاین و از طریق اسکانو منتشر شده ؛ واقع در برج ایران زمین شهرک غرب است. این پنت هاوس دوبلکس حدودا 800 متر است و در طبقه 24 قرار دارد. قیمت هر مترمربع از این آپارتمان حدود 40 میلیون تومان است و به قیمت 32 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.
می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به www.Eskano.com مراجعه کنید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: